KUP LUB ODBIERZ W NASZYM SKLEPIE
Brązowe mokasyny męskie ENRIQUE – elegancja i komfort w klasycznym wydaniu
Brązowe mokasyny męskie ENRIQUE to propozycja dla mężczyzn, którzy szukają stylowych, wygodnych i trwałych butów skórzanych. Wykonane z wysokiej jakości skóry welurowej, łączą klasyczny fason mokasynów z miękką, welurową strukturą, która nadaje butom nowoczesnego i wyrafinowanego charakteru. Doskonale sprawdzą się jako mokasyny do pracy, skórzane mokasyny męskie na co dzień oraz do stylizacji smart-casual i półformalnych.
Cechy produktu
Kolor: brązowy
Materiał: skóra welurowa
Podeszwa: wysokogatunkowe tworzywo
Podszewka: skóra naturalna
Wyściółka: skóra naturalna
Zapięcie: wsuwane
Opis produktu
Styl i przeznaczenie
Model ENRIQUE w brązowej odsłonie to propozycja dla mężczyzn, którzy cenią ponadczasowy styl z nutą elegancji. Brązowe mokasyny męskie świetnie komponują się z garniturami, eleganckimi spodniami oraz casualowymi zestawami, dodając każdej stylizacji charakteru i klasy.
Komfort i wykonanie
Wnętrze mokasynów wykonane z naturalnej skóry zapewnia optymalną wentylację stóp i komfort noszenia przez cały dzień. Lekka podeszwa z wysokogatunkowego tworzywa amortyzuje każdy krok, a wsuwana konstrukcja sprawia, że mokasyny ENRIQUE są praktyczne i wygodne w codziennym użytkowaniu.
Detale i użytkowanie
Skóra welurowa nadaje mokasynom miękką, aksamitną strukturę i elegancki wygląd. Starannie wykonane przeszycia i detale wykończenia podkreślają wysoką jakość ręcznego wykonania, a brązowy kolor pozwala na łatwe komponowanie stylizacji w tonacji smart-casual i półformalnej, będąc eleganckim i uniwersalnym wyborem.
Dlaczego warto wybrać ten model?
Skóra welurowa najwyższej jakości – miękka, elegancka i trwała
Brązowy kolor – klasyczny i uniwersalny, pasuje do wielu stylizacji
Lekka i wygodna podeszwa – komfort codziennego użytkowania
Naturalne skórzane wnętrze i wyściółka – wentylacja i wygoda noszenia
Ponadczasowy fason mokasynów – idealny do pracy, spotkań i casualowych zestawów
Jesteśmy polskim producentem. Każda para butów jest ręcznie wykonana w naszym zakładzie w Kalwarii Zebrzydowskiej.
| Kolor: | brązowy |
| Materiał: | skóra welurowa |
| Podeszwa: | wysokogatunkowe tworzywo |
| Podszewka: | skóra naturalna |
| Wyściółka: | skóra naturalna |
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 40 | 26,5 cm |
| 41 | 27,5 cm |
| 42 | 28,5 cm |
| 43 | 29,5 cm |
| 44 | 30,5 cm |
| 45 | 31,5 cm |

