KUP LUB ODBIERZ W NASZYM SKLEPIE
Brązowe mokasyny męskie GABRIEL – elegancja i połysk w klasycznym wydaniu
Brązowe mokasyny męskie GABRIEL to propozycja dla mężczyzn, którzy cenią styl, elegancję i komfort noszenia. Wykonane z wysokiej jakości skóry lakierowanej, łączą klasyczny fason mokasynów z subtelnym połyskiem, który nadaje butom wyjątkowego charakteru. Idealnie sprawdzą się jako mokasyny do pracy, skórzane mokasyny męskie na co dzień oraz do stylizacji smart-casual i półformalnych.
Cechy produktu
Kolor: brązowy
Materiał: skóra lakierowana
Podeszwa: wysokogatunkowe tworzywo
Podszewka: skóra naturalna
Wyściółka: skóra naturalna
Zapięcie: wsuwane
Opis produktu
Styl i przeznaczenie
Model GABRIEL w klasycznym brązowym kolorze to propozycja dla mężczyzn, którzy chcą połączyć ponadczasową elegancję z subtelnym efektem połysku. Brązowe mokasyny męskie świetnie komponują się z garniturami, eleganckimi spodniami i casualowymi zestawami, nadając każdej stylizacji wyrafinowanego charakteru.
Komfort i wykonanie
Wnętrze butów wykonane z naturalnej skóry zapewnia doskonałą wentylację stóp i komfort noszenia przez cały dzień. Lekka podeszwa z wysokogatunkowego tworzywa amortyzuje każdy krok, a wsuwana konstrukcja sprawia, że mokasyny GABRIEL są praktyczne i wygodne w codziennym użytkowaniu.
Detale i użytkowanie
Skóra lakierowana nadaje mokasynom elegancki połysk i ekskluzywny wygląd. Starannie wykonane przeszycia oraz detale wykończenia podkreślają wysoką jakość ręcznego wykonania, a brązowy kolor pozwala na łatwe komponowanie garderoby w stylu smart-casual i półformalnym.
Dlaczego warto wybrać ten model?
Skóra lakierowana najwyższej jakości – elegancka i trwała
Brązowy kolor – klasyczny i uniwersalny, pasuje do wielu stylizacji
Subtelny połysk – dodaje charakteru i prestiżu
Lekka i wygodna podeszwa – komfort codziennego użytkowania
Naturalne skórzane wnętrze i wyściółka – wentylacja i komfort noszenia
Ponadczasowy fason mokasynów – idealny do pracy, spotkań i casualowych zestawów
Jesteśmy polskim producentem. Każda para butów jest ręcznie wykonana w naszym zakładzie w Kalwarii Zebrzydowskiej.
| Kolor: | brązowy |
| Materiał: | skóra lakierowana |
| Podeszwa: | wysokogatunkowe tworzywo |
| Podszewka: | skóra naturalna |
| Wyściółka: | skóra naturalna |
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 39 | 26 cm |
| 40 | 26,5 cm |
| 41 | 27,5 cm |
| 42 | 28,5 cm |
| 43 | 29,5 cm |
| 44 | 30,5 cm |
| 45 | 31,5 cm |

